Görevde Yükselme Sınavı Hakkında 5


İnsan Kaynakları Daire Başkanlığının Müdür Görevde Yükselme Sınavı hakkında yazısına istinaden hazırladığımız dilekçe aşağıda sunulmuştur.

 

 

Teknik_Sef


5 yorum “Görevde Yükselme Sınavı Hakkında

 • Battal ÇAKIR Tekniker Adayı Kıdemli teknisyen KÜTAHYA

  snuna kadar arkanızdayız inanın bizde mağdur duruma düşüyoruz. İHS ye geçmek istiyoruz ama maaşımız 1000 tl düşmektedir

 • Battal ÇAKIR Tekniker Adayı Kıdemli teknisyen KÜTAHYA

  diğer teknik personel olarak bizlerde birimlerimize böyle bir dilekçe verelimmi

 • Battal ÇAKIR Tekniker Adayı Kıdemli teknisyen KÜTAHYA

  Kütahya PTT Başmüdürlüğünde çalışan MYO mezunu 3 arkadaş olarak teknik şeflik konusunda dilekçe verdik bize verilen yanıt İHS li tekniker olun maaşınız 1000 TL aşağıya düşsün 4 yıl bekleyin bizim canımız ister de teknik şeflik sınavı açarsak siz sınavı kazanırsanız belki teknik şef olursunuz diye yazılı cevap aldık.
  tabi teknik şeflik sınavı 4 seneden önce açılırsa biz giremeyeceğiz kuruma 3 yıl öce giren İHS li arkadaşlar girecek.
  bizde teknisyen isek salak da değiliz biz hakkımızın yendiğini söyledik ahirette biz bilmiyoruz demelerine engel olduk.
  umarım PTT ye teknisyen olarak başlayıp teknisyen olarak emekli olmamıza sebep olanların ahirette kendini savunacak gerekçeleri vardır.
  benimle beraber işe giren, güvenlikçi, dağıtıcı, hizmetli bir çok arkadaş şef ,müdür, oldu .
  Üniversite bitiren yaklaşık Dağıtıcı 350 TL ,memur 250 TL, Hizmetli 200 TL fazla alıyor Teknisyen ise 12 TL fazla alıyor bu adeletmidir

  ben elimden gelenin fazlasını yaptığıma inanıyorum. bundan sonrasına Allah’a tevekkül ediyorum. Bizim bu halı talebimize zerre kadar katkı sağlayana teşekkür ederim.
  Bizi ve yaptığımız işleri bilmeden zerre kadar arkamızdan konuşarak haklarımızın verilmesine engel olan 3 çocuğumun rızkına göz koyanları da Mahşer gününde bekler olacağım.
  ALLAH’A EMANET OLUNUZ

  • Alper TOPCU

   Battal bey merhabalar,
   399 lu Tekniker arkadaşlarımızın İHS ye geçişlerinde maaşlarının düştüğü konusunu, İnsan Kaynakları Daire Başkanımız ile yaptığımız görüşmede özellikle belirttik. 399’lu Tekniker arkadaşlarımızın İHS ye geçerek bazı haklarından feragat edebilmeleri için maaşlarının değil düşmesinin, bilakis cezbedici sebepler olması gerektiği konusunu savunuyoruz.Bu konuda gerek Teknik Şeflik gerekse ara kadro veya skala çalışması olmak üzere önerilerimizi belirttik. Bildiğiniz üzere kurumumuz da 399’lu personellerimizin İHS’ye geçmesini istemektedir. Bu isteklerinin karşılık bulabilmesi için yapılması gereken düzenlemeler hakkıda yaşanılan sorunları ve beklentileri görüştük. Bu konuda anlayışlı ve olumlu yaklaşımları var. Bizler de PTT TEKDER olarak bu konuda elimizden geleni yapmaya, bu haklarınızı alabilmek için çalışmaya, kapılarını aşındırmaya devam edeceğiz.
   Saygılarımızla
   PTT TEKDER

Yorumlar kapatıldı.