DUYURU!!


DUYURU!!

Genel Müdürlüğümüz ve Ankara Başmüdürlüğü Yapı ve Teknik İşler Müdürlüğünün de hizmet verdiği Ankara ili Ulus semtinde üyelerimizin öğle yemeği için uygun bütçeli alternatif oluşturmak amacıyla DERNEĞİMİZ ile Kiler AVM 5. katta hizmet vermekte olan AŞGANA  Mantı Evi arasında 21.05.2015 tarihinde sözleşme imzalanmıştır.

Bu sözleşme doğrultusunda Aşgana Mantı Evi' den alınan yemek hizmetlerinde DERNEK üyelerimize özel %30 indirim uygulanacaktır.

Bu anlaşma ile PTTTEKDER olarak özel bir işletme ile DERNEK üyelerimizin sosyal imkanlarının iyileştirilmesi, sosyal ve kültürel dayanışmalarını sağlamak amacı ile ilk adım atılmış oldu. Bu doğrultuda İl Temsilcilerimizin de katkılarıyla özellikle büyükşehirler başta olmak üzere tüm illerimizde DERNEK Üyelerimizin bütçelerine maddi katkı sağlayacak, sosyal imkanlarını iyileştirecek yeni anlaşmalar yapıldıkça tüm Üyelerimizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

AŞGANA  Mantı Evi ile yapılan DERNEK üyelerimize özel %30 indirim uygulamasının DERNEĞİMİZ üyelerine hayırlı olmasını temenni eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

NOT :Aşağıdaki linkten Aşgana Mantı Evi' ne üye olduğunuz takdirde günlük menülerini takip edebilirsiniz..


https://www.facebook.com/groups/asganamantievii

 

asganaonasganaarka